مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خواستار شد: دستگاه های دولتی و خصوصی استان تولید لباس فرم های مورد نیاز خود را به تولید کنندگان داخلی بسپارند

تاریخ انتشار: 
14 شهریور 1396 - 08:30
آمار بازدید: 505

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: با توجه به توانمندی تولید کنندگان داخلی فعال در حوزه تولید پوشاک و در راستای حمایت از تولید و تولیدکنندگان داخلی ضرورت دارد دستگاه های دولتی و خصوصی استان تولید لباس فرم های مورد نیاز خود را به آنان بسپارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، اخلاق محمدیان اظهار کرد: تکیه به تولید ملی، افزایش اشتغال را به دنبال خواهد داشت و اگر در استان خواستار اشتغال زایی بومی و کاهش تعارضات اجتماعی ناشی از بالا بودن نرخ بیکاری هستیم باید از تولید  و تولید کنندگان داخلی حمایت نموده تا توسعه اقتصادی حاصل گردد.

محمدیان افزود: با رایزنی ها و تعاملات صورت گرفته موفق به ساماندهی مقوله تهیه پوشاک مدارس شدیم تا این امر به خوشه کسب و کار پوشاک خوزستان که 105 واحد تولیدکننده پوشاک در آن عضویت دارند واگذار شود، قطعاً خوشه ای که توانمندی تولید 2 میلیون دست پوشاک اعم از لباس های فرم محل کار و مدارس، بوتیکی و ... را داشته و صادرات پوشاک به ارزش 3 میلیارد ریال به کشورهای عراق و ترکیه دارد از توانایی تهیه لباس های فرم با کیفیت و مطابق درخواست صاحبان صنایع و مدیران دستگاه های دولتی و خصوصی استان نیز برخوردار می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان میزان اشتغال زایی صورت گرفته توسط این خوشه را تاکنون 2 هزار و 750 نفر اعلام نمود و یادآور شد: افزایش میزان اشتغال زایی، رشد صادرات، توسعه بازارهای داخلی و خارجی و ... همگی منوط به حمایت از تولید کنندگان داخلی است.