مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان: بورس کالا یک فرصت طلایی برای ورود شرکت ها به بازار سرمایه و تأمین مالی آسان است

تاریخ انتشار: 
15 شهریور 1396 - 13:45
آمار بازدید: 320

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: آشنایی با بورس کالا و معاملات آن یک فرصت طلایی برای ورود واحدهای صنعتی به بازار سرمایه و تأمین مالی آسان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " در نشست تخصصی آشنایی با بورس کالا با حضور مدیران شرکت کارگزاری رسمی بورس کالا آگاه، مدیران واحدهای صنعتی، رؤسای انجمن های صنعتی و عاملین توسعه خوشه های صنعتی اظهار کرد: با توجه به خدمات قابل توجهی که بورس کالا ارائه می نماید تفاهم نامه ای سه جانبه میان سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، بورس کالای ایران و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک منعقد شده است.

محمدیان سرمایه گذاری در حوزه بورس و اوراق بهادار را نوعی ریسک پذیری دانست و عنوان کرد: به دلیل اینکه سرمایه گذاران برای انجام معاملات خود در بورس اوراق بهادار، بورس کالا و انرژی همواره با کارگزاری ها در ارتباط هستند لذا کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده توسط کارگزاری ها بسیار حائز اهمیت می باشد و شیوه کار آنان تأثیرگذاری مستقیمی بر میزان موفقیت سرمایه گذاران در بورس دارد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان افزود: بازار بورس و به ویژه سرمایه گذاری با خرید سهام، امکانی را فراهم می سازد که هر فرد به میزان سرمایه ای که در اختیار دارد در یک یا چند شرکت بزرگ سرمایه گذاری کند.

در ادامه این نشست،  مدیر کارگزاری بورس آگاه مراحل اخذ کد سهامداری و معاملات برخط (آنلاین) در کارگزاری های بورس اوراق بهادار را تشریح نمود و به سوالات حاضران در خصوص چگونگی ورود به بورس کالا و معاملات آن، بازار مزایده ای، SME و غیره پاسخ داد.