مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان بیان کرد: شرایط مطلوب شهرک‌های صنعتی شوشتر برای سرمایه گذاری بخش خصوصی

تاریخ انتشار: 
19 اسفند 1396 - 14:30
آمار بازدید: 339

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: دو شهرک صنعتی مستقر در شهرستان شوشتر از امکانات و زیرساخت های مطلوب برای ورود متقاضیان سرمایه گذاری در بخش خصوصی و فعالیت های تولیدی برخوردار هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " در حاشیه آغاز عملیات اجرایی طرح تولید کلسیم کلراید در شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر با اشاره به پروژه های عمرانی اجرا شده یا در حال مناقصه در این شهرک در سال جاری، بیان کرد: اجرای آسفالت، سردرب، اصلاح ورودی، گازرسانی، تخصیص و انتقال 8 مگاوات برق از جمله پروژه هایی است که در این شهرک اجرا شده اند.

وی افزود: آبرسانی و احداث ایستگاه پمپاژ این شهرک نیز شامل پروژه های مذکور می شود و در مجموع 65 میلیارد ریال پروژه عمرانی در سال جاری در شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر اجرا شده یا در حال برگزاری مناقصه هستند.

محمدیان عنوان کرد: شهرستان شوشتر دارای 2 شهرک صنعتی است و خوشبختانه هر دو شهرک از ظرفیت های مطلوب و زیرساخت های مناسب برای سرمایه گذاری برخوردار هستند و اغلب سرمایه گذاری ها در این شهرستان در بخش کشاورزی، بسته بندی سبزیجات و شیمیایی است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان یادآور شد: در شهرک صنعتی شماره 1 شوشتر نیز در سال جاری 12 میلیارد ریال اعتبار برای احداث تصفیه خانه و شبکه دفع فاضلاب هزینه شده است.