نماینده ایذه و باغملک : روند اجرایی پروژه احداث پست و خط آنزان قابل قبول است


تاریخ انتشار: 
27 فروردین 1397 - 16:15
آمار بازدید: 179

نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی گفت: روند اجرایی پروژه ی پست و خط 132.32 کیلووات آنزان در شهرک صنعتی ایذه قابل قبول است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " هدایت اله خادمی "  شامگاه شنبه ( 25 فروردین ) از شهرک صنعتی ایذه و زیرساخت های این شهرک و دو واحد تولیدی مستقر در آن بازدید و با تولیدکنندگان و کارکنان واحدهای تولیدی به گفت و گو و تبادل نظر پرداخت.

همچنین، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در حاشیه این بازدید، بیان کرد: زیرساخت های این شهرک از وضعیت مناسبی برخوردار هستند و فضای عمومی شهرک برای ورود سرمایه گذاران و انجام فعالیت های تولیدی آماده است.

اخلاق محمدیان ادامه داد: نماینده شهرستان های ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی از  2 واحد صنعتی مستقر در این شهرک بازدید کرد که یکی از این واحدها با سرمایه گذاری 8 میلیارد و 500 میلیون تومان و ایجاد اشتغال مستقیم برای 25 نفر و اشتغال زایی غیر مستقیم برای 300 نفر با فعالیت در زمینه خوراک طیور، دام و آبزیان به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

وی عنوان کرد: واحد دیگری که توسط نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی مورد بازدید قرار گرفت از جمله واحدهایی است که اقدام به تغییر خط تولید خود نموده و در صورت دریافت تسهیلات کم بهره مجدداً به چرخه تولید باز خواهد گشت.