ایجاد تحول در شهرک صنعتی بندر امام خمینی با اجرای چندین پروژه عمرانی

تاریخ انتشار: 
15 اردیبهشت 1397 - 11:15
آمار بازدید: 100

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اجرای گسترده پروژه های عمرانی با  اعتباری بیش از 24 میلیارد ریال در شهرک صنعتی بندر امام خمینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی بندر امام خمینی اظهار کرد: چندین پروژه عمرانی با هدف بهسازی و نوسازی زیرساخت های مورد نیاز برای فعالیت سرمایه گذاران و بهبود فضای عمومی شهرک با اعتباری بیش از 24 میلیارد ریال در حال اجرا است.

وی با اشاره به اتمام عملیات اجرایی دو پروژه عمرانی در این شهرک صنعتی بیان کرد: پروژه های تأمین فیبر نوری و اصلاح آبرسانی و پمپاژ در این شهرک در سال گذشته اجرا و به اتمام رسید.

محمدیان افزود: در حال حاضر ساختمان اداری شهرک صنعتی بندر امام خمینی با پیشرفت فیزیکی قابل توجهی در حال احداث است همچنین عملیات خیابان کشی، اصلاح ورودی و جمع آوری آب های سطحی نیز از پروژه هایی است که در ابعاد وسیع در حال اجرا در این شهرک است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان استقبال سرمایه گذاران نسبت به مستقر شدن در شهرک صنعتی بندر امام خمینی را مناسب ارزیابی کرد و گفت: موقعیت بندری و مجاورت با صنایع پتروشیمی که امکان صادرات و فعالیت در صنایع تبدیلی و پایین دستی را فراهم می سازد شهرک صنعتی بندر امام خمینی را به شهرکی تقاضا محور تبدیل کرده است، در سال گذشته 5 قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین منعقد شد که ظرفیت اشتغال زایی این قراردادها بر اساس جواز تاسیس 37 نفر و سرمایه گذاری آنها 40 میلیارد ریال است.

وی تصریح کرد: همچنین در سال گذشته 2 واحد صنعتی با ایجاد اشتغال برای 76 نفر و سرمایه گذاری 470 میلیارد ریال در این شهرک به بهره برداری رسیده است.