حضور واحدهای صنعتی و نظام مبادلات پیمانکاری فرعی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در نمایشگاه بین المللی نفت

تاریخ انتشار: 
22 اردیبهشت 1397 - 14:30
آمار بازدید: 56

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از حضور 15 واحد صنعتی فعال در عرصه ساخت تجهیزات مرتبط با حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و عامل نظام مبادلات پیمانکاری فرعی این شرکت در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " رویکرد این نمایشگاه را حمایت از ظرفیت های داخلی اعلام و اظهار کرد: در سال حمایت از کالای داخلی یکی از مهم ترین مواردی که باید مدنظر قرار گیرد  رشد و توسعه صنایع کوچک و متوسط در صورت حمایت صنایع کلان است و این مساله در خوزستان که محل استقرار صنایع مادر و کلان کشور است ملموس تر است و قطعا تهیه تجهیزات مورد نیاز این صنایع توسط واحدهای کوچک و متوسط می تواند تحولی عظیم در حوزه رشد و ارتقای فناوری، ایجاد اشتغال و گردش سرمایه درون استان ایجاد کند.

محمدیان بیان کرد: در حال حاضر خوشه  سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی تبدیل به انجمن شده است و این انجمن اقدام به افتتاح و راه اندازی منطقه ویژه فناوری در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی اهواز با هدف شبکه سازی بین صنعت، دانشگاه، پارک علم و فناوری و غیره کرده اند که خود یک جهش فوق العاده در عرصه رشد توانمندی های تولید کنندگان داخلی و کسب بازارهای هدف محسوب می شود.

وی یادآور شد: 15 واحد فعال در عرصه ساخت تجهیزات مورد نیاز صنایع کلان در نمایشگاه بین المللی نفت تهران توانمندی های خود را به معرض نمایش گذاشته اند و نظام مبادلات پیمانکاری فرعی خوزستان نیز با هدف برقراری ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و متقاضیان در این نمایشگاه حضور دارد.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی از 16 لغایت 19 اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان تهران برگزار شد.