استاندار خوزستان در بازدید از شهرک صنعتی اندیمشک بیان کرد: روند مطلوب ایجاد و توسعه زیرساخت های مورد نیاز برای فعالیت صنعتگران در شهرک های صنعتی

تاریخ انتشار: 
22 اردیبهشت 1397 - 16:30
آمار بازدید: 64

استاندار خوزستان در بازدید از طرح های عمرانی در دست اجرا در شهرک صنعتی شماره 2 اندیمشک و واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک گفت: باید شرایط را برای ورود سرمایه گذاران به شهرستان اندیمشک که از قابلیت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری فراوانی برخوردار است تسهیل کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان ، " غلامرضا شریعتی " در این بازدید که با همراهی نماینده اندیمشک در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان صورت گرفت اظهار کرد: اقدامات مناسبی در حوزه ایجاد و توسعه زیرساخت های مورد نیاز برای فعالیت صنعتگران در بخش صنایع کوچک و متوسط صورت گرفته است.

وی افزود: شهرستان اندیمشک آمار بیکاری بالایی دارد که این امر همت همگانی را برای ورود سرمایه گذاران و تسهیل شرایط برای فعالیت آنان می طلبد زیرا ایجاد اشتغال برای جوانان، مساله مهم کشور و استان است.

شریعتی تصریح کرد: یکی از مسائل مهمی که وجود دارد اعطای مجوزهای لازم برای سرمایه گذاری است که پیش از این، مرحله ای بسیار وقت گیر بود اما خوشبختانه با هماهنگی های انجام شده، فرایندهای صدور مجوزها و استعلام ها اصلاح  و روند آن تسریع یافته است و سرمایه گذاران و کارآفرینان می توانند در زمان کمتری فعالیت های خود را آغاز کنند.

بر اساس این گزارش، استاندار خوزستان  از پروژه های عمرانی تصفیه خانه ، ایستگاه آتش نشانی و ساختمان اداری شهرک صنعتی شماره 2 اندیمشک که در مجموع با اعتبار 450 میلیارد ریال اجرایی می شوند  بازدید کرد.

شریعتی ضمن بازدید از فضای عمومی شهرک از چند واحد صنعتی مستقر در این شهرک  که در مرحله ساخت و سازهای فیزیکی و در آستانه راه اندازی خط تولید خود قرار دارند نیز بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان بیان کرد: بیش از 7 واحد صنعتی در این شهرک مورد بازدید قرار گرفتند که اغلب در مرحله راه اندازی یا توسعه خط تولید خود قرار دارند.

اخلاق محمدیان ادامه داد: اشتغال زایی این واحدها 633 نفر و سرمایه گذاری صورت گرفته توسط آنها بیش از 24 هزار میلیارد ریال است که این امر بیانگر تحرک بخش صنعت در شهرستان اندیمشک است.